Novinky batohů do školy Coocazoo 2022

20.05.2022

I děti rády začínají svůj den s parádním školním batohem Coocazoo Mate.

Tento batoh do školy nabízí chytré řešení pro všechny věkové kategorie školáků.

Pouze školní batoh, který je dobře usazený na zádech, ulehčí zádům dítěte a podpoří jeho správné nošení. Batohy Coocazoo Mate zabraňují zbytečnému namáhání zad, nabízí totiž dokonalou ergonomii.

Nezáleží na tom, zda vaše dítě používá školní batoh od 5. třídy nebo i dříve. Jak vaše dítě roste, roste s ním i batoh - jednoduše přizpůsobujete nastavení výšky ramenních popruhů díky systému EASY GROW SYSTEM, který umožňuje snadné nastavení batohu podle aktuální výšky zad. Jedná se o jednoduchý otočný mechanismus, který umožňuje plynule nastavit výšku ramenních popruhů. Popruhy ve výšce ramen a kompresní popruhy na bocích umožňují rozložení hmotnosti co nejblíže zádům, čímž maximálně podporuje správný vývoj zad dítěte.

Výškově nastavitelný hrudní popruh zajistí, aby ramenní popruhy nesjížděly. Dítě tak chodí přirozeně, nenaklání se ze strany na stranu či nemá tendenci zvedat jedno či druhé rameno a tím se křivit. Odnímatelný bederní pás navíc přidrží zátěž u těla, respektive zajistí ji proti pohybu a zafixuje těžiště batohu na správném místě.

Zesílená polstrovaná záda z měkkého vzdušného síťového materiálu a s větracími komorami zajistí pohodlné nošení.

Batoh do školy Coocazoo Mate je vždy připravený na nový školní rok a nové školní předměty. Nabízí nadčasový design, spoustu úložného prostoru pro sešity, knihy a předměty denní potřeby. Čtyři komory zaručují dostatek prostoru pro vše, co vaše dítě bude potřebovat. Integrovaná přihrádka na knihy je umístěna v blízkosti zadní strany. Tím se optimálně rozloží zátěž. Do prostorné přední kapsy se vejde krabička na svačinu, zatímco dvě boční kapsy jsou ideální na láhev s vodou a například deštník. Přední část je vybavena popruhy, do kterých lze bezpečně uložit bundu, helmu nebo skateboard. Pro sluchátka je na ramenním popruhu další držák a vodoodpudivé zipy zajistí, aby se do batohu nedostala voda při dešti.

Bezpečnost dětí nejvyšší prioritou. Retroreflexní prvky a reflexní povrchy zajišťují lepší viditelnost v silničním provozu. Kromě toho může vaše dítě ke školnímu batohu připojit přídavné LED světlo pro ještě větší bezpečnost ve tmě a v mlze.

Školní batoh lze individualizovat pomocí nášivek na suchý zip a visaček. K batohu Mate je zdarma dodávána druhá nášivka, kterou si školáci mohou školní batoh přizpůsobit. Sady ve stylu "COLOUR UP" jsou k dispozici také v nabídce Coocazoo s různými motivy, materiály a barvami pro cool vzhled, se kterým se děti budou cítit stále dobře.

Dalším kladem je klimaticky neutrální a odpovědná výroba bez použití PFC a PVC. A batoh do školy Coocazoo Mate je vyrobený z 34 použitých PET lahví o objemu 0,5 litru.

Kvalita provedení batohu je garantovaná čtyřletou zárukou! Vaše investice do tohoto batohu bude v bezpečí!

Tyto vlastnosti v kombinaci s 30 litry úložného prostoru a hmotností pouhých 1250 gramů (bez odnímatelných prvků, celková hmotnost 1350 g) dělají z modelu Mate skvělého všestranného pomocníka.

Praktický, kvalitní a odolný, to je školní batoh Coocazoo Mate!

Variantami k batohu Cocazoo Mate jsou batohy Coocazoo Porter (až 35 litrů) anebo menší Coocazoo Joker (25 litrů).

A jak vypadá nabídka batohů do školy Coocazoo?

Školní batoh Coocazoo Mate Berry Boost

Školní batoh Coocazoo Mate Black Carbon

Školní batoh Coocazoo Mate Black Coal

Školní batoh Coocazoo Mate Blue Craft

Školní batoh Coocazoo Mate Blue Motion

Školní batoh Coocazoo Mate Cloudy Peach

Školní batoh Coocazoo Mate Deep Matrix

Školní batoh Coocazoo Mate Grey Rocks

Školní batoh Coocazoo Mate Lime Flash

Školní batoh Coocazoo Mate Magic Polka

Školní batoh Coocazoo Mate Reflective Graffiti

Školní batoh Coocazoo Mate Reflective Moon

Školní batoh Coocazoo Mate Slight Splash

Školní batoh Coocazoo Mate Sprinkled Candy

Školní batoh Coocazoo Mate Sweet Rose

Celou nabídkou batohů do školy Coocazoo najdete zde.