Novinky školních aktovek Baagl pro rok 2022

24.02.2022

Značka Baagl nabízí několik typů školních batohů a aktovek. Školní aktovky pro prvňáčky lze vybírat v modelech Zippy, Ergo nebo Shelly.

Začneme s modelem aktovky Baagl ERGO, který je nejklasičtějším typem aktovky s klopou a s unikátním magnetickým zavíráním díky zámku značky Fidlock. Tento typ zámku usnadňuje prvňáčkům otevírání jeho pouhým otočením. Zavření tašky je automatické díky magnetu v zámku. Školní aktovka Baagl Ergo je vybavena výškově nastavitelným zádovým systémem, který umožňuje nastavení ramenních popruhů pro správné usazení tašky na zádech dítěte. Pevné dno zajišťuje stabilitu aktovky. Jedna dobře přístupná komora usnadňuje prvňáčkovi přístup a orientaci v jeho věcech.

Novinky školních aktovek Baagl Ergo pro rok 2022 si můžete prohlédnout zde:

Školní aktovka Baagl Ergo Kůň ve fialovo-růžovém provedení s motivem koně a s plyšovým přívěskem určitě zaujme nejednu holčičku.

Všechny aktovky je možné doplnit o školní penál nebo sáček na obuv se stejným motivem, popř. přidat ještě desky na sešity, box na svačinu či lahvičku na pití. Nakupovat můžete výhodné školní sety.

3-dílný školní set Baagl Ergo Kůň se skládá z aktovky, penálu a sáčku na přezůvky.

5-dílný školní set Baagl Ergo Kůň se skládá z aktovky, penálu, sáčku na přezůvky, desky na sešity A4 a krabičky na svačinu.

Malé bojovníky zase nadchne školní aktovka Baagl Ergo Ninja v modrém a černém ladění.

3-dílný školní set Baagl Ergo Ninja se skládá z aktovky, penálu a sáčku na přezůvky.

5-dílný školní set Baagl Ergo Ninja se skládá z aktovky, penálu, sáčku na přezůvky, desky na sešity A4 a krabičky na svačinu.

Ani milovníci zvířat a přírody nepřijdou letos zkrátka, u značky Baagl mají velký výběr.

Školní aktovka Ergo Veverka pro holčičky v zelených tónech a s motivem veverky a dalších lesních zvířat.

3-dílný školní set Baagl Ergo Veverka se skládá z aktovky, penálu a sáčku na přezůvky.

5-dílný školní set Baagl Ergo Veverka se skládá z aktovky, penálu, sáčku na přezůvky, desky na sešity A4 a krabičky na svačinu.

Školní aktovka Ergo Tygr pro kluky s realistickým vyobrazením tygra.

3-dílný školní set Baagl Ergo Tygr se skládá z aktovky, penálu a sáčku na přezůvky.

5-dílný školní set Baagl Ergo Tygr se skládá z aktovky, penálu, sáčku na přezůvky, desky na sešity A4 a krabičky na svačinu.

Nejmladší modelová řada aktovek Baagl Shelly přichází s nejlehčími, ale zároveň nejprostornějšími aktovkami. Tělo aktovky Shelly je vyztuženo stejně jako krunýř, takže se bude s aktovkou prvňáčkovi dobře manipulovat. Tato aktovka má dvě komory. První u zad je užší a je určená pro učebnice nebo desky se sešity - čili pro nejtěžší náklad, který má být co nejblíže k zádům. Druhá, prostornější komora, obsahuje organizér s kapsičkami pro uložení drobností. Aktovka má anatomicky tvarovaná, měkce polstrovaná záda se systémem Air ergo adjustable systém podporující proudění vzduchu.

Novinky školních aktovek Baagl Shelly najdete níže.

Pro malé slečny školní aktovka Baagl Shelly Jednorožec v jemných modro-růžových odstínech s obrázkem jednorožce a s trendy pop-it přívěskem jednorožce.

3-dílný školní set Baagl Shelly Jednorožec se skládá z aktovky, penálu a sáčku na přezůvky.

5-dílný školní set Baagl Shelly Jednorožec se skládá z aktovky, penálu, sáčku na přezůvky, desky na sešity A4 a krabičky na svačinu.

Začínajícím paleontologům se bude hodit školní aktovka Baagl Shelly Dinosaurus s obrázky dinosaurů a také pop-it přívěskem.

3-dílný školní set Baagl Shelly Dinosaurus se skládá z aktovky, penálu a sáčku na přezůvky.

5-dílný školní set Baagl Shelly Dinosaurus se skládá z aktovky, penálu, sáčku na přezůvky, desky na sešity A4 a krabičky na svačinu.

Také úspěšná modelová řada aktovek do školy Baagl Zippy přichází tento rok s novinkami. Školní aktovka Zippy má posuvný zádový systém Ergo adjustable systém, který umožňuje "napasovat" aktovku přesně na záda dítěte. Takže tyto aktovky budou dobře sedět i nejdrobnějším holčičkám či chlapcům, kteří se chystají do první třídy. Díky unikátnímu vyklápěcímu systému otevírání horní klopy se školák snadněji dostane ke svým pomůckám přímo z lavice. Jedna komora a vnitřní organizér zase usnadní dítěti orientovat se v aktovce. Klopa se uzavírá jednoduše na zip. Ergonomicky tvarované, polstrované a nastavitelné ramenní popruhy a množství reflexních prvků je u všech aktovek Baagl samozřejmostí.

Zde se můžete podívat na novinky školních aktovek Baagl Zippy 2022.

Školní aktovka Baagl Zippy Sova je v oblíbené růžovo-fialové barvě s tyrkysovými doplňky, s motivem sovy a chlupatým přívěskem.

3-dílný školní set Baagl Zippy Sova se skládá z aktovky, penálu a sáčku na přezůvky.

5-dílný školní set Baagl Zippy Sova se skládá z aktovky, penálu, sáčku na přezůvky, desky na sešity A4 a krabičky na svačinu.

Školní aktovka Baagl Zippy Vlaštovky je laděná do modrých odstínů nebe s poletujícími vlaštovkami, doplněná také chlupatým přívěskem.

3-dílný školní set Baagl Zippy Vlaštovky se skládá z aktovky, penálu a sáčku na přezůvky.

5-dílný školní set Baagl Zippy Vlaštovky se skládá z aktovky, penálu, sáčku na přezůvky, desky na sešity A4 a krabičky na svačinu.

Celou nabídku školních aktovek a batohů od značky Baagl naleznete na www.baglik.cz.